Latvijas Dabas fonds aicina darbā FINANŠU ASISTENTI/-U

14.05.2024

Lielākā dabas aizsardzības nevalstiskā organizācija Latvijā, kuras misija ir Latvijas dabas daudzveidības saglabāšana, aicina darbā finanšu asistenti/-u!

Galvenie darba pienākumi:

  • Nodrošināt atbalstu Latvijas Dabas fonda projektos, t.sk. ES finansētos projektos
  • Gatavot projektu ziņojumus un projektu finanšu atskaites, pārbaudīt iesniegto finanšu dokumentu pareizību.
  • Sekot līdzi projektu naudas plūsmai.
  • Strādāt ar izklājlapām (piem., Google, MS Word un Excel) un citiem datu analīzes rīkiem.
  • Veikt vispārējus administrācijas/lietvedības darbus un citus ikdienā saņemtos uzdevumus.

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība finanšu/ grāmatvedības vai ekonomikas jomā
  • Pieredze administratīvajā darbā
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Labas prasmes darbam ar MS Word un Excel
  • Labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi
  • Vēlama pieredze ES finansētajos projektos
  • Analītiska domāšana, precizitāte un atbildība, prasme pievērst uzmanību detaļām, rūpīga informācijas apstrāde
  • Vēlme mācīties un augt kopā ar organizāciju
  • Novērtēsim interesi par dabas aizsardzību un augstu vērību pret detaļām

Mēs piedāvājam:

  • Motivējošu darbu ar lielu pievienoto vērtību lielākajā dabas aizsardzības nevalstiskajā organizācijā Latvijā
  • Dinamisku darbu ar nacionāliem un starptautiskiem dabas aizsardzības projektiem
  • Pilnas slodzes atalgojumu pēc stundu likmes 9 EUR
  • Iespēju strādāt pilnu vai daļēju slodzi birojā Rīgas centrā, pēc nepieciešamības saskaņojamas arī daļēji attālinātas darba stundas

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2024. gada 23. maijs
Pieteikumu iesniegšanas formāts: sūtīt CV un motivācijas vēstuli, kurā aprakstīta pretendenta pieredze, uz e-pasta adresi ldf@ldf.lv, norādot “Finanšu asistents”.
Vēlamais darba sākšanas laiks: 2024. gada 1. jūlijs.
Pieteikumu izvērtēšana balstīsies intervijās un uzdevumos kandidātiem.