Aicinām darbā finanšu asistentu

08.09.2023

Latvijas Dabas fonds aicina darbā
FINANŠU ASISTENTI/-U

Galvenie darba pienākumi:

• Nodrošināt atbalstu Latvijas Dabas fonda projektos, t.sk. ES finansētos projektos;
• Gatavot projektu ziņojumus un projektu finanšu atskaites, pārbaudīt iesniegto finanšu dokumentu pareizību;
• Sekot līdzi projektu naudas plūsmai;
• Strādāt ar izklājlapām (piem., Google, MS Word un Excel) un citiem datu analīzes rīkiem;
• Veikt vispārējus administrācijas/lietvedības darbus un citus ikdienā saņemtos uzdevumus.

Prasības:

• Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība finanšu/grāmatvedības vai ekonomikas jomā;
• Pieredze administratīvajā darbā;
• Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
• Labas prasmes darbam ar MS Word un Excel;
• Labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi;
• Vēlama pieredze ES finansētajos projektos;
• Analītiska domāšana, precizitāte un atbildība, prasme pievērst uzmanību detaļām, rūpīga informācijas apstrāde;
• Vēlme mācīties un augt kopā ar organizāciju;
• Novērtēsim interesi par dabas aizsardzību un augstu vērību pret detaļām.

Mēs piedāvājam:

• Motivējošu darbu ar lielu pievienoto vērtību lielākajā dabas aizsardzības nevalstiskajā organizācijā Latvijā;
• Dinamisku darbu ar nacionāliem un starptautiskiem dabas aizsardzības projektiem;
• Pilnas slodzes atalgojumu pēc stundu likmes 9 EUR;
• Iespēju strādāt pilnu vai daļēju slodzi attālināti un birojā Rīgas centrā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2023. gada 20. septembris
Pieteikumu iesniegšanas formāts: CV un motivācijas vēstuli, kurā aprakstīta pretendenta pieredze, sūtīt uz e-pasta adresi ldf@ldf.lv, tematā norādot “Finanšu asistents”
Vēlamais darba sākšanas laiks: 2023. gada 16. oktobris

Pieteikumu izvērtēšana balstīsies intervijās un uzdevumos kandidātiem.